تعداد اقلام: 0مبلغ سبد: 0 تومانمشاهده سبد خرید ورود ثبت نام سفارشات شما

Picture

دنیـای نیلگـون

در سال ۱۳۸۳ اولین آثار هنری و دکوراتیو نیلگون در نمایشگاه شخصی وی با استقبال مدعوین برگزار شد. از آن پس در ظرف ۵ سال پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در آثار وی دیده شد و با تکنیک‌های پیشرفته‌ای مانند هنر آرت کلی ژاپنی و تلفیق آن با شیوه‌های سنتی به خوبی سبک خود را مشخص کرد. برگزاری ۲ نمایشگاه اختصاصی و ۴ نمایشگاه عمومی نیز با استقبال گرم مخاطبین روبرو شد.

Picture
Picture

در سال ۱۳۹۰ به درجه استادی در آموزش هنر آرت کلی رسید و مدرک بین المللی خود را در این زمینه دریافت نمود. پس از کسب تجربه نزد استادان طلا و جواهر و نقره سازی سنتی موفق به دریافت مدرک فنی و حرفه ای از این سازمان شد.
 

پس از آن هنر جویان بسیاری نزد وی به آموزش این هنر زیبا و مدرن پرداختند و سایت ArtclayIran.com تحت نظر ایشان شروع به فعالیت کرد.
در سالهای بعد با افتتاح صفحات در شبکه های اجتماعی Facebook و Instagram تقاضای محصولات وی بیشتر شد و با برند Nilz هنر دست وی مخاطبین بسیاری یافت.
در سال ۱۳۹۳ توسط انجمن مدیریت ایران مفتخر به دریافت لوح بانوی کارآفرین منتخب گردید و نامش در کنار بانوان موفق ایرانی ثبت شد.

Picture
Picture
Picture

 

در حال حاضر علاوه بر انجام سفارشات خصوصی و آموزش هنرجویان به طراحی، ساخت و تامین زیور آلات برای مجموعه هایی مانند بوکلند ، شهر کتاب، آرت سنتر، عمارت روشنان مشغول است.

 
شهر کتاب نیاوران